Slunečníky Obi

Obchodní řetězec Obi nabízí celou řadu slunečníků nejrůznějších velikostí, barev a tvarů. Každý si tak najde ten svůj, který bude vyhovovat po všech stránkách. V nabídce jsou jak konzulové slunečníky, tak méně robustné slunečníky na balkon. Díky kulatému či čtvercovému tvaru střešní části a širokému výběru odstínů můžete přesně sladit slunečník s venkovním posezením a vytvořit si tak útulnou terasu snů.

V nabídce Obi jsou samozřejmě i stojany, držáky a potahy na slunečníky, které představují jejich nezbytnou součást. Ochranné obaly slouží k překrytí slunečníku ve složeném stavu, čímž ho chrání před prachem či nepříznivým počasím. Obal se vám bude také hodit při uskladnění slunečníku, jakmile skončí letní sezona. Podstavce, ať už dlaždicové nebo ty plastové na vodu, zase zvyšují stabilitu slunečníku v rozloženém stavu. Vychutnávat si tak budete moci příjemné posezení pod slunečníkem i za mírného deště a větru.

Slunečník – terakota, 4 m

Oblíbený slunečník, který díky své zajímavé barvě terakota, se bude skvěle vyjímat na vaší zahradě nebo na terase, obzvláště pokud jej umistíte například poblíž oranžové fasády vašeho domu. Dostatek stínu a ochrany před slunečními paprsky vám poskytne klobou o šíři čtyř metrů. Pevnost klobouku je zajištěna osmi ocelými žebry, nemusíte se tak obávat větru, že by vám slunečník poškodil.

Cena v době recenze: 2 165 Kč

Zelený slunečník s bočním uchycením klobouku a podstavcem

Slunečník se stabilní kovovou konstrukcí a dostatečně velkým podstavcem. Pro dostatečnou stabilitu slunečníku je nutností podstavec zatížit. Dle hodnocení majitelů se osvědčilo zatížit podstavec dlaždicemi, ale určitě můžete použít cokoliv jiného, nebo nosnou tyč slunečníku připevnit napevno například k oplocení vašeho letního posezení.

Cena v době recenze: 2 771 Kč

Modrý zahradní slunečník s průměrem 3 metry

Kruhový slunečník s upevněním klobouku na boční nohu. Díky dotatečně velkému a těžkému ocelovému podstavci je tento slunečník velmi stabilní. Roztažení a stažení slunečníku je velice snadné díky klice stejně tak jako nastavení úhlu sklonu slunečníku. Slunečník je v elegantní modré barvě.

Cena v době recenze: 2 336 Kč

Velký fialový zahradní slunečník s kličkou

Velký slunečník s kličkou barvy bordó. Jednoduchý pěkný slunečník o průměru 4m, bez naklápění, se střapcem. Bez podstavce.

Cena v době recenze: 2 126 Kč

Levný slunečník na pláž Lecci průměr 180 cm

S tímto slunečníkem v zelené barvě se v budoucnu velmi šikovně ochráníte před přílišným UV zářením. S rozměry přibližně 180 x 190 cm (rozpětí / výška) je dokonalým doplňkem pro vaši zahradu. Stříška slunečníku je vyrobena ze 100% polyesteru, tyč je individuálně nastavitelná díky funkci ohybu v kloubu.

Cena v době recenze: 159 Kč