Podstavce a stojany pod slunečník

Čtvercový žulový stojan na slunečník váha 30 kg

Podívejte se na dokonalé řešení vašich potřeb – čtvercový žulový stojan na slunečníky, který váží neuvěřitelných 30 kg! Tento masivní a impozantní stojan na slunečník je vyroben z leštěné žuly v kombinaci s nerezovou ocelí a vyniká královským a luxusním vzhledem, který pozvedne vzhled každého venkovního prostředí. Jeho rozměrná konstrukce unese slunečníky o průměru až 3 metry a poskytne vám i vašim blízkým možnost vytvořitdostatek stínu. Čtvercový žulový stojan na slunečníky je i přes svou kolosální hmotnost navržen pro snadnou přepravu.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Ozdobný bronzový stojan na slunečník

Mám pro vás všechny nadšence do dekorací lahůdku! Představuji vám jedinečný dekorativní bronzový stojan na slunečníky, který vám zpestří všechny parné letní dny. Tenhle drobeček váží neuvěřitelných 10,5 kg, takže víte, že se s tím nemazlí. Je vyroben z odlitků a řeknu vám, že je na něj radost pohledět. Ale počkejte, je toho víc! Nejenže je to úžasný doplněk vašeho domova, ale je také praktický. Tento stojan pojme slunečníky o průměru až 3 metry. Přesně tak, konečně se můžete rozloučit s těmi chatrnými, neinspirovanými stojany na slunečníky a přejít na tento výstavní kousek.

Cena v době recenze: 1 910 Kč

Podstavec na slunečník Doppler plnitelný vodou

Plnitelný podstavec Doppler je určen pro zahradní slunečníky do 180 cm. Je tak vhodný pro typy slunečníků na balkon, ale i zahradu, terasu apod. Plastový podstavec v bílém provedení se tak hodí ke každé barvě slunečníku, stejně tak ladí s venkovním zařízením a stylem. Vyniká odolností vůči povětrnostním vlivům a snadnou plnitelností vodou. Dokonce uvítáte snadnou manipulaci i když je napuštěný vodou. Po vypuštění vody lze snadno přemístit a převézt na chatu apod. Podstavec zajistí patřičnou stabilitu vašeho zahradního slunečníku.

Cena v době recenze: 349 Kč

Plastový plnitelný podstavec Doppler

Praktický podstavec pro slunečníky do 180 cm zajistí stabilitu. Díky tomu váš slunečník zůstane na místě i při zafoukání větru. Nehrozí tak, že by vám létal i při slabším zafoukání větru po zahradě.

Cena v době recenze: 349 Kč

Praktický stojan plnitelný pískem či vodou

Stojan na slunečník v praktickém provedení a neutrální černé je tak vhodný pro každý typ slunečníku. Hodí se do každého exteriéru i stylu zařízení. Nejen, že díky tomuto stojanu zajistíte pevné ukotvení vašeho zahradního slunečníku, kdy tak máte jistotu, že vám při prvním závanu větru nebude lítat po zahradě či nedoletí až k sousedům, ale také díky tomu můžete umístit zapichovací slunečník klidně na terasu, kterou máte pokrytou pevným povrchem.

Cena v době recenze: 579 Kč

Plastový plnitelný podstavec na zahradní slunečník

Podstavec na zahradní slunečník je vyroben z kvalitního, odolného plastu. Podstavec je plnitelný vodou. O to větší stabilitu skýtá. Díky materiálu je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Cena v době recenze: 2 311 Kč

Praktický žulový podstavec pod slunečník

Žulová základna pro zahradní slunečníky je efektivním řešením. Základna s hmotnostní 30 kg z kvalitního, odolného materiálu zajistí náležitou stabilitu. Kvalitní žulová základna pro venkovní slunečníky má integrovaná přepravní kolečka pro snadnou manipulaci a transport. Disponuje nastavitelným otvorem průměru, díky tomu je vhodným řešením pro slunečník s průměrem 23 až 48 mm.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Kvalitní stojan na slunečník ze žuly a oceli

Pořídili jste si slunečník. Pyšníte se tímto praktickým, stylovým a ocenitelným doplňkem? Pokud chcete umístit slunečník kdekoli v exteriéru, ať už na betonu, balkoně, terase, zkrátka všude tam, kde není měkký či travnatý povrch pro jeho zapíchnutí do země, pak potřebujete tento kvalitní bytelný stojan. Stojan na deštníky slunečníky zajistí maximální stabilitu. Díky tomu můžete slunečník umístit na jakýkoli terén, a hlavně mít jistotu, že bude stát na svém místě a nepřevrhne se.

Cena v době recenze: 1 783 Kč

Umělohmotný podstavec pod zahradní slunečník

Podstavec pod slunečník ph bí v bílém provedení je vhodný do každého exteriéru a stylu zařízení. Zajistí náležitou stabilitu. Klasický podstavec pod slunečník z umělé hmoty, pro ukotvení ho lze naplnit vodou nebo pískem.

Cena v době recenze: 225 Kč

Černý betonový podstavec pod slunečník

Podstavec pod slunečník je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Betonový podstavec o váze 22 kg je zárukou dostatečného upevnění slunečníku. Betonový podstavec o váze 22 kg je zárukou dostatečného upevnění slunečníku. Nejen, že takto máte záruku, že vám nebude slunečník létat po zahradě, když zafouká, ale rovněž ho díky tomu můžete umístit kamkoli. Držák podstavce pro uchycení slunečníku je vybaven plastovým adaptérem o rozměrech 38/48 mm. Výška adaptéru je 30 cm.

Cena v době recenze: 900 Kč

Plastový bílý podstavec pro slunečník

Praktický bílý plastový podstavec pro slunečník. Je určen pro slunečníky do 180 cm, objem 16 l. Rozměry podstavce činí  44x44x12.

Cena v době recenze: 149 Kč

Plastový podstavec pod slunečník

Plastový podstavec pod slunečník v zeleném provedení. Pro ukotvení ho lze naplnit vodou či pískem. Vyniká kvalitním a odolným materiálem. Zajistí potřebné upevnění pro zahradní slunečník.

Cena v době recenze: 230 Kč

Bytelný podstavec pod slunečník

Každý slunečník potřebuje pevný podstavec, aby s ním jen tak něco nezamávalo. Podstavec značky Timpana je bytelný a v univerzální černé barvě.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Doppler plastový podstavec na slunečník

Ultra robustní stojan pro velké slunečníky plnitelný pískem, vhodný pro využití v gastronomii. Plnitelný pískem. Průměr tyče: 28-65 mm.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Mramorový kruhový stojan na slunečník 40 kg

Matný, černý ušlechtilý kruhový stojan na deštníky z leštěné žuly, s trubkou z ušlechtilé oceli, dvě kola, dvě nohy, dvě zajišťovací šrouby vč. redukce průměr až 5 cm. Pro ochranu terasových a balkonových podlah jsou kola a chodidla vyrobena z plastu. Pevná nerezová trubka je nerezová a je vybavena dvěma montážními šrouby. Tak může být deštník v pevném stavu bezpečně upevněn.

Cena v době recenze: 1 878 Kč

Litinový stojan na slunečník

Ale znáte to, větru neporučíte. Obvykle se nečekaně přižene. Abyste měli jistotu, že slunečník zůstane na svém místě, je třeba ho dostatečně upevnit. Jak a čím? Stojan na slunečník z litinového materiálu je zárukou, že se nestane, aby se vám slunečník vyvrátil. Ať se přižene vítr v nejméně nečekanou dobu či v nestřežený okamžik, díky litinovému stojanu váš slunečník bude stát na svém místě.

Cena v době recenze: 1399 Kč

Béžový půlkruhový slunečník na balkon včetně podstavce

Pokud jste doteď nemohli umístit slunečník na svůj balkon, kvůli jeho rozměrům, je tento půlkruhový slunečník ideálním řešením právě pro Vás! Půlkruhový slunečník má při roztáhnutí šířku 270 cm, součástí balení je také podstavec pro půlkulaté slunečníky i ochranný obal.

Cena v době recenze: 2 316 Kč

Půlkruhový slunečník se stojanem na balkon či terasu

Pokud jste doteď nemohli umístit slunečník na svůj balkon, kvůli jeho rozměrům, je tento půlkruhový slunečník ideálním řešením právě pro Vás! Rádi trávíte volné chvilky na čerstvém vzduchu, ale protože váš jediný kontakt s přírodou představuje nepříliš prostorný balkon, často vás sužují sluneční paprsky či otravný déšť? Pak je tento šikovný půlkruhový slunečník vaší trefou do černého!

Cena v době recenze: 1 963 Kč

Kovový stojan na slunečník čtyřnožka

Tento skládací stojan s plastovou vložkou je vhodný na uchycení zahradního slunečníku, venkovního sušáku, nebo jako stabilní ukotvení zahradního altánu. Stojan je po rozložení vhodné zatížit betonovou dlažbou pro zajištění stability (dlažba není součástí balení). Maximální velikost dlaždice pro připravené kovové patky je 40 x 40 cm.

Cena v době recenze: 399 Kč

Antracitový moderní boční slunečník s podstavcem na zahradu a terasu

Jistě oceníte praktičnost bočního bezramenného slunečníku. Ve srovnání s klasickými modely je díky volně plovoucí vrchní části mnohem flexibilnější. S průměrem až 3 metry Vám poskytne spoustu prostoru ve stínu. Silný 180g polyester disponuje zvýšenou ochranou před UV zářením. Navíc jej lze pohodlně rozevírat pomocí kličky.

Cena v době recenze: 5 251 Kč

Podstavec na slunečník plnitelný vodou

Jednoduše umístěte prázdnou nádrž stojanu na deštníky na požadované místo, na verandu, do zahrady, na balkon nebo na terasu a naplňte ji vodou. V závislosti na materiálu a množství plniva se mění hmotnost (např. 78 litrů vody = 78 kilogramů). Pokud již stojan nepotřebujete, vyprázdněte jej a můžete jej úsporně uložit.

Cena v době recenze: 852 Kč

Těžký kulatý podstavec pod slunečník z umělého kamene

Pevná skála v slunečném počasí! Masivní granitový stojan Schirmherr 30RD od výrobce Blumfeldt připevní pevně váš slunečník v každém počasí. Nepřevrátí ho nic. Přírodní kámen je pevný, navíc jeho optika tvoří skvělý doplněk na balkoně, terase i na zahradě.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Obdélníkový stojan na slunečník z leštěného granitu

Pevná skála v slunečném počasí! Masivní granitový stojan Schirmherr 30SQ od výrobce Blumfeldt připevní pevně váš slunečník v každém počasí. Nepřevrátí ho nic. Přírodní kámen je pevný, navíc jeho optika tvoří skvělý doplněk na balkoně, terase i na zahradě. Přípojka (hrdlo) na slunečník z leštěné ušlechtilé oceli je vhodná pro slunečníky s průměrem tyče od 4 do 5 cm. Umělohmotný kroužek navíc brání přímému kontaktu a poškození obou kovových tyčí.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Balkonový stojan s boční tyčí

Balkonový stojan s boční tyčí o váze 20 kg v barvě antracit zajistí náležité upevnění pro slunečník. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu.

Cena v době recenze: 990 Kč

1 2

Bez podstavce nebo stojanu pod slunečník nebude vaše posezení na zahradě kompletní, protože slunečník bez podstavce zkrátka nefunguje tak jak má. Proto vždy když si slunečník pořizujete, ověřte si, zda k němu je dodáván i podstavec nebo stojan a v případě že ne, nezapomeňte si jej dokoupit.

Držák či podstavec slouží k upevnění k zemi a zabraňuje větru slunečník odfouknout. Díky němu nemusíte slunečník složitě zapichovat do země či řešit jeho jakékoliv jiné zapuštění. Stojany mohou být plastové, kovové či betonové a plní se vodou či pískem. Jedině tak váš slunečník odolá větrnému počasí. Výběr stojanů a podstavců je opravdu široký. K dostání jsou různé barevné varianty, tvary a typy konstrukce. Již dávno neplatí, že držáky jsou nevzhledné a kazí výsledný dojem. Naopak na design stojanů jsou v dnešní době kladeny velké nároky, takže se o jejich hezký vzhled nemusíte obávat.