Slunečníky Jysk

V obchodním řetězci Jysk naleznete širokou nabídku slunečníků. Vybírat můžete z klasických modelů se středovou nosnou tyčí i závěsných typů stínidel. Celá škála barev stínícího pláště umožňuje sladění slunečníku se zařízením terasy, balkonu či zahrady. Konstrukci nabízených slunečníků tvoří kvalitní ocel, tvrdé dřevo či odlehčená kombinace oceli a hliníku. Povrch je vždy opatřen odolnou vnější úpravou pro dlouhodobou životnost.

Některé modely disponují funkcí naklápění, aby zastínění požadované plochy bylo dokonalé s ohledem na pohyb slunce. Otevírání je nejčastěji řešeno kličkovým mechanismem. Stínící pláště jsou vyrobeny z pevné tkaniny, která zaručuje odolnost proti povětrnostním podmínkám a působení UV záření. 100% polyester si zachovává stálobarevnost, nehrozí tedy nevzhledné vyšisování od slunce. I nejmenší rozměr o průměru 200 cm poskytuje velkorysý stín. K nabízeným slunečníkům si můžete vybrat i podstavec či obal.

Levný plážový slunečník do kufru auta

Ahoj, kamarádi plážoví povaleči! Už vás nebaví mžourat pod pálícím sluncem, když si chcete užít den u vody? Nebojte se, protože jsem našel perfektní řešení – levný plážový slunečník, který se vejde do kufru vašeho auta! Tento barevný slunečník vás nejen ochrání před škodlivými UV paprsky, ale díky klasickému pruhovanému designu také rozveselí váš plážový den.

Cena v době recenze: 299 Kč

Kulatý slunečník ROM 200cm

Velice praktický a hlavně kvalitní slunečník ROM s naklápěcím kloubem. Lze objednat vzor pomerančů, třešně, jablka a jahody. S volánem (extra stín) olemovaným stužkou.

Cena v době recenze: 1 969 Kč

Zahradní slunečník – zelený, 3 m

Krásný slunečník který má ideální odstín pro Vaši zahradu nebo terasu. Kruhový slunečník s upevněním klobouku na boční nohu. Díky dotatečně velkému a těžkému ocelovému podstavci je tento slunečník velmi stabilní.

Cena v době recenze: 2 295 Kč

Oranžový zahradní slunečník 8120 o průměru 270 cm

Klasický slunečník o průměru 270 cm má pevnou kovovou konstrukcí bez možnosti naklápění. Pokud máte zájem o klasický jednoduchý slunečník, který bude cenově dostupný, tento model pro vás bude správnou volbu. Vrchní díl slunečníku je potažen impregnovanou textilií, která vás ochrání před slunečními paprsky. Na výběr máte ze čtyř barev: zelená, béžová, bordó a terracota. Díky tomu bude lade ladit ke každému posezení, terase, zahradnímu nábytku nebo třeba i párty stanu.

Cena v době recenze: 815 Kč

Levný žlutý plážový slunečník

Klasický a kdekoliv využitelný slunečník nesmí chybět v žádné domácnosti. V barvě žlutá.

Cena v době recenze: 149 Kč

Slunečník vínový 3,25 m s klikou na snadné roztažení

Elegantní a velmi stabilní slunečník s průměrem 3,25 m. V letním období vám poskytne dostatek stínu, vysoce kvalitní polyester o váze 200g na m2 použitý na klobouk slunečníku pak taky základní ochranu před měnším deštěm. Slunčník je vybaven ocelovou základnou, kterou je možno přišroubovat k zemi či terase.

Cena v době recenze: ocel, polyester, plast Kč