Držáky na slunečník

Stojany a držáky na slunečník představují užitečné pomocníky. Obzvlášť pokud jste si vybrali velký slunečník, který se může kvůli nárazu větru převrátit. Vhodně zvolený držák takovému slunečníku dovede dodat pevnost a potřebnou stabilitu, čímž předejdete případnému ohrožení lidí sedících pod slunečníkem. Při výběru si vždy zjistěte, jaký typ stojanu výrobce k danému slunečníku doporučuje a jaké udává minimální zatížení. Poté si ověřte, zda vámi vybraný držák odpovídá průměru tyče slunečníku.

K dostání je celá řada slunečníkových stojanů. Žulové či betonové stojany obvykle disponují velkou hmotností, čímž slunečník dostatečně ukotvují k zemi. Kromě toho také velice hezky vypadají a perfektně se hodí k zámkové či žulové dlažbě. Naopak plastové stojany, které se plní vodou či pískem, jsou vhodnější na balkony a terasy. Poměrně novodobý typ představují dlaždicové stojany, jež jsou většinou určeny k opravdu velkým slunečníkům.

Praktický žulový podstavec pod slunečník

Žulová základna pro zahradní slunečníky je efektivním řešením. Základna s hmotnostní 30 kg z kvalitního, odolného materiálu zajistí náležitou stabilitu. Kvalitní žulová základna pro venkovní slunečníky má integrovaná přepravní kolečka pro snadnou manipulaci a transport. Disponuje nastavitelným otvorem průměru, díky tomu je vhodným řešením pro slunečník s průměrem 23 až 48 mm.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Kvalitní stojan na slunečník ze žuly a oceli

Pořídili jste si slunečník. Pyšníte se tímto praktickým, stylovým a ocenitelným doplňkem? Pokud chcete umístit slunečník kdekoli v exteriéru, ať už na betonu, balkoně, terase, zkrátka všude tam, kde není měkký či travnatý povrch pro jeho zapíchnutí do země, pak potřebujete tento kvalitní bytelný stojan. Stojan na deštníky slunečníky zajistí maximální stabilitu. Díky tomu můžete slunečník umístit na jakýkoli terén, a hlavně mít jistotu, že bude stát na svém místě a nepřevrhne se.

Cena v době recenze: 1 783 Kč

Umělohmotný podstavec pod zahradní slunečník

Podstavec pod slunečník ph bí v bílém provedení je vhodný do každého exteriéru a stylu zařízení. Zajistí náležitou stabilitu. Klasický podstavec pod slunečník z umělé hmoty, pro ukotvení ho lze naplnit vodou nebo pískem.

Cena v době recenze: 225 Kč

Černý betonový podstavec pod slunečník

Podstavec pod slunečník je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Betonový podstavec o váze 22 kg je zárukou dostatečného upevnění slunečníku. Betonový podstavec o váze 22 kg je zárukou dostatečného upevnění slunečníku. Nejen, že takto máte záruku, že vám nebude slunečník létat po zahradě, když zafouká, ale rovněž ho díky tomu můžete umístit kamkoli. Držák podstavce pro uchycení slunečníku je vybaven plastovým adaptérem o rozměrech 38/48 mm. Výška adaptéru je 30 cm.

Cena v době recenze: 900 Kč

Plastový bílý podstavec pro slunečník

Praktický bílý plastový podstavec pro slunečník. Je určen pro slunečníky do 180 cm, objem 16 l. Rozměry podstavce činí  44x44x12.

Cena v době recenze: 149 Kč

Plastový podstavec pod slunečník

Plastový podstavec pod slunečník v zeleném provedení. Pro ukotvení ho lze naplnit vodou či pískem. Vyniká kvalitním a odolným materiálem. Zajistí potřebné upevnění pro zahradní slunečník.

Cena v době recenze: 230 Kč

Bytelný podstavec pod slunečník

Každý slunečník potřebuje pevný podstavec, aby s ním jen tak něco nezamávalo. Podstavec značky Timpana je bytelný a v univerzální černé barvě.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Doppler plastový podstavec na slunečník

Ultra robustní stojan pro velké slunečníky plnitelný pískem, vhodný pro využití v gastronomii. Plnitelný pískem. Průměr tyče: 28-65 mm.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Mramorový kruhový stojan na slunečník 40 kg

Matný, černý ušlechtilý kruhový stojan na deštníky z leštěné žuly, s trubkou z ušlechtilé oceli, dvě kola, dvě nohy, dvě zajišťovací šrouby vč. redukce průměr až 5 cm. Pro ochranu terasových a balkonových podlah jsou kola a chodidla vyrobena z plastu. Pevná nerezová trubka je nerezová a je vybavena dvěma montážními šrouby. Tak může být deštník v pevném stavu bezpečně upevněn.

Cena v době recenze: 1 878 Kč

Litinový stojan na slunečník

Ale znáte to, větru neporučíte. Obvykle se nečekaně přižene. Abyste měli jistotu, že slunečník zůstane na svém místě, je třeba ho dostatečně upevnit. Jak a čím? Stojan na slunečník z litinového materiálu je zárukou, že se nestane, aby se vám slunečník vyvrátil. Ať se přižene vítr v nejméně nečekanou dobu či v nestřežený okamžik, díky litinovému stojanu váš slunečník bude stát na svém místě.

Cena v době recenze: 1399 Kč

Béžový půlkruhový slunečník na balkon včetně podstavce

Pokud jste doteď nemohli umístit slunečník na svůj balkon, kvůli jeho rozměrům, je tento půlkruhový slunečník ideálním řešením právě pro Vás! Půlkruhový slunečník má při roztáhnutí šířku 270 cm, součástí balení je také podstavec pro půlkulaté slunečníky i ochranný obal.

Cena v době recenze: 2 316 Kč

Půlkruhový slunečník se stojanem na balkon či terasu

Pokud jste doteď nemohli umístit slunečník na svůj balkon, kvůli jeho rozměrům, je tento půlkruhový slunečník ideálním řešením právě pro Vás! Rádi trávíte volné chvilky na čerstvém vzduchu, ale protože váš jediný kontakt s přírodou představuje nepříliš prostorný balkon, často vás sužují sluneční paprsky či otravný déšť? Pak je tento šikovný půlkruhový slunečník vaší trefou do černého!

Cena v době recenze: 1 963 Kč

Podstavec na slunečník plnitelný vodou

Jednoduše umístěte prázdnou nádrž stojanu na deštníky na požadované místo, na verandu, do zahrady, na balkon nebo na terasu a naplňte ji vodou. V závislosti na materiálu a množství plniva se mění hmotnost (např. 78 litrů vody = 78 kilogramů). Pokud již stojan nepotřebujete, vyprázdněte jej a můžete jej úsporně uložit.

Cena v době recenze: 852 Kč

Obdélníkový stojan na slunečník z leštěného granitu

Pevná skála v slunečném počasí! Masivní granitový stojan Schirmherr 30SQ od výrobce Blumfeldt připevní pevně váš slunečník v každém počasí. Nepřevrátí ho nic. Přírodní kámen je pevný, navíc jeho optika tvoří skvělý doplněk na balkoně, terase i na zahradě. Přípojka (hrdlo) na slunečník z leštěné ušlechtilé oceli je vhodná pro slunečníky s průměrem tyče od 4 do 5 cm. Umělohmotný kroužek navíc brání přímému kontaktu a poškození obou kovových tyčí.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Balkonový stojan s boční tyčí

Balkonový stojan s boční tyčí o váze 20 kg v barvě antracit zajistí náležité upevnění pro slunečník. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu.

Cena v době recenze: 990 Kč

Podstavec pod slunečník z granitu

Podstavec vyrobený z granitu s plastovým adaptérem k umístění slunečníku o rozměrech 53/39/36 mm. Hmotnost podstavce činí 25 kg, takže slunečníku zajistí dostatečnou stabilitu.

Cena v době recenze: 1133 Kč